Results L Lubnaig

Div3
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LGW S 1 01:25:43
2 PETER MAYCOCK SUT V 2 01:27:23
3 ROBIN LANG INT VM 3 01:30:15
4 TRISTRAM TURNER BRI S 3 01:30:25
5 TOM DAWSON FOX S 3 01:31:45
Div5
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 FINN CADELL LGW J 4 01:00:20
2 DEREK MARSHALL LGW V 5 01:03:56
3 JASON TOOVEY LGW V 5 01:04:07
4 NEIL CHALMERS KIR S 4 01:05:40 20
5 MARGARET CHAPMAN KIR VF 5 01:06:11 19
6 RACHAEL KNEEN FOR JF 5 01:07:35 18
7 DONALD GARDNER LGW VM 5 01:08:01
8 URSULA MACKINTOSH KIR VF 5 01:10:41 1 ?D
OLIVER BOHLE LGW J 5 rtd
BEN GALLACHER FOR J 5 rtd
RHONWYN SMITH LGW F 5 rtd
Div6
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 GILBERT SPEIRS IND VM 6 01:07:43
2 ALISTIAR HORNSBY DUD V 6 01:08:43
3 MICHAEL CHALMERS KIR S 6 01:10:44 20
Div7
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRIAN CHAPMAN KIR V 7 00:32:10 20
2 SANDY BELL KIR V 7 00:32:18 19
3 SKYE CADELL LGW JF 7 00:32:26
4 DAVID WOODCOCK BAN V 7 00:33:39
Div8
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEXIE WHITE BSF JF 8 00:32:36 P7
2 MIKE BROCKWAY LGW V 8 00:33:26
3 ALAN HENDERSON KIR V 8 00:34:23 20
Div9
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 CECILE REDMOND LGW VF 9 00:34:29 P8
2 ARNE BOHLE LGW V 9 00:34:48
3 RAVEN CAIRA KIR JF 9 00:36:02 20
4 ISLA MITCHISON LGW JF 9 00:37:24
5 RACHAEL MURRAY KIR JF 9 00:38:37 19
6 JANE HORNSBY WEST CUMBRIA CC VF 9 00:39:18
7 SONIA DEAN KIR F 9 00:41:41 18
8 MAGGIE BELL KIR VF 9 00:43:12 17
CALLUM FORSYTH LGW SM 9 rtd
U12 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE PENNYCOOK LGW J U12M 00:19:22 20
2 MURDO WHITE BSF J U12M 00:21:36 19
3 NATHAN FLAVELL GLW JM U12M 00:25:41 18
U12 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 APRIL CHAPMAN KIR JF U12F 00:20:46 20
2 ALEXANDRA ARMSTRONG LGW JF U12F 00:21:26 19
3 LILIAN ZHANG GLW JF U12F 00:24:11 18
U10 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 TONY THOMAS GLW J U10M 00:22:00 20
2 DAVID KERR GLW JM U10M 00:22:50 19
3 KAI GORMAN GLW JM U10M 00:23:52 18
4 JOSEPH PEDDIE GLW JM U10M 00:23:57 17
5 NATHAN KERR GLW JM U10M 00:36:21 16
6 HARRISON ZHANG GLW JM U10M 00:36:26 15
7 CALEB SYKES GLW JM U10M 00:37:36 14
U10 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LGW JF U10F 00:23:04 20
2 HANNAH TOOVEY LGW JF U10F 00:23:45 19
3 KATHARINE GARDNER LGW JF U10F 00:27:06 18
4 EILIDH WHITE KIR JF U10F 00:29:45 17
P/D divs 1, 2 & 3 K1
P/D Time
P to Div 1
P to Div 2
P/D divs 4, 5 & 6 K1
P/D Time
P to Div 3
P to Div 4
P to Div 5
P/D divs 7, 8 & 9 K1
P/D Time
P to Div 5
P to Div 6
P to Div 7
P to Div 8
P/D divs 5 & 6 K2
P/D Time
P to Div 3
P to Div 4
P to Div 5
P/D divs 7, 8 & 9 K2
P/D Time
P to Div 5
P to Div 6
P to Div 7
P to Div 8
Club points
Club Points Overall
Kirkcaldy CC 193 10
Forth CC 18 9
Lightning points
Club Points
Glasgow Kayak Club 155
Linlithgow 96
Kirkcaldy CC 37
Bishops Stortford CC 19