Results

SMK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KEITH MOULE CLM S 1 02:08:33
2 TIM PENDLE NOR S 1 02:08:38
3 TOM SHARPE RIC S 1 02:09:33
4 MICHAEL GOODALL ACU S 1 02:09:55
5 JONATHAN SIMMONS WEY S 1 02:09:57
6 DANIEL JOHNSON CLM S 1 02:12:02
7 SAMUEL PLUMMER LBZ S 1 02:14:58
8 ALBERT HICKS NOR S 1 02:15:31
9 LEWIS DUFFIELD CLM S 1 02:15:39
10 NICHOLAS ROMAIN RIC S 1 02:15:40
11 MATTHEW JOHNSON CLM S 2 02:16:04
12 ROSS MCMULLEN ELM S 2 02:16:13
13 PAUL YATES WEY S 1 02:16:25
14 AARON BUTLER LON SM 2 02:16:55
15 SAM NEWLANDS RDG SM 2 02:18:45
16 ROBERT POOLE LBZ S 2 02:19:15
17 SEAN MCCARTHY LEA S 2 02:19:21
18 NICKY CRESSER NOT S 1 02:20:26 ?D
19 JONATHAN O'GRADY RUN S 1 02:21:03 ?D
20 SHAUNE WALSH NOT S 1 02:21:13 ?D
21 JAMES KEEBLE RDG S 2 02:22:30
22 PETER WILKES CLM S 2 02:22:55
23 JAMES WEBSTER BOA S 1 02:25:35 ?D
24 JAMES ESCOTT BOA S 2 02:25:36
25 MATT PARKES BSF S 2 02:29:03 ?D
SIMEON ENGLISH BSF S 2 ???
BRETT IRVINE RIC V 1 rtd
ANDREW DANIELS LON S 1 rtd
TOM DANIELS LON S 1 rtd
NICHOLAS HADLAND ELM S 3 rtd
SLK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 LIZZIE BROUGHTON RIC F 2 01:59:24
2 FAY LAMPH WEY F 2 01:59:34
3 JENNY ILLIDGE WOR F 2 02:01:35
4 JENNY SWALLOW CHE F 3 02:06:17
5 ALICE MURPHY BAN F 3 02:09:46
JMK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MAGNUS GREGORY LON J 1 01:53:38
2 ZYGGY CHMIEL NOT J 1 01:54:48
3 LUKE HARDING LON J 1 01:56:40
4 LUKE BOWYER ELM J 2 01:58:47
5 TIM MORRIS FOX J 2 01:58:48
6 CHARLIE SMITH LBZ S 2 01:58:55
7 JAMES RUSSELL CLM J 2 01:59:22
8 DECLAN STRONG CLM J 2 02:00:48
9 JOE PETERSEN BAN J 2 02:01:05
10 DAVID HATTON CHE J 2 02:04:27
11 JOE 2 WEBB RIC J 3 02:06:32
12 DANIEL PALMER FOY J 2 02:06:51 ?D
13 DANIEL HUNT NOR J 3 02:10:22
14 TIM GANNICOTT-PORTER CLM J 3 02:10:58
15 MAX HARPER BAN J 4 02:13:07
16 NOAH DEMBELE LEA J 3 02:18:16 ?D
17 ARTHUR URQUHART BAN J 3 02:20:32 ?D
CHRISTOPHER CARSON WEY J 5 dns
MATHEW CALLOW LBZ J 3 dns
CESAR FALCO WEY J 3 dns
FRED HERBERT FOX J 3 dns
JUAN GEARING CLM J 3 rtd
JOSHUA WESTWOOD WEY J 2 rtd
JAMIE MCMURTRIE ADS J 3 rtd
BEN POWELL RIC J 3 rtd
TREVOR THOMSON EAL J 2 rtd
SAM GLOVER FOX J 2 rtd
DAVID STUBBS FOX J 2 rtd
OWEN WHITE CLM J 3 rtd
DAN JAMES WEY J 3 rtd
JLK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ELISE PIERCY ELM JF 3 01:21:23
2 MELISSA JOHNSON CLM JF 4 01:22:43
3 EMMA RUSSELL CLM JF 4 01:23:18
4 JENNY WITHERS ELM JF 4 01:23:21
5 SAMANTHA MARTYN WEY JF 4 01:27:01
6 HAFSA KABEER LON JF 4 01:27:12
7 MAIA WALLACE-LOIZGU LEA JF 5 01:28:18 P4
8 LUCY HIELD FOX JF 4 01:28:25
9 KATE CLARK FOX JF 4 01:28:38
10 BRONTE HOLDEN FOY JF 4 01:29:01
11 EMMA HIELD FOX JF 4 01:29:20
12 ISLA JOHNSON BAN JF 5 01:29:54
MADI BARNICOAT FOX JF 4 rtd