Results Glasgow Green

Div3
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM DAWSON FOX S 3 01:09:40
2 GILBERT SPEIRS KIR V 3 01:09:41
3 CALUM URQUHART NAI V 3 01:09:45
4 FINN CADELL LGW J 3 01:11:21 20
5 KENNY FRASER IND V 3 01:11:41
6 MICHAEL SURMON NAI V 3 01:15:24 ?D
Div4
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW MORTON KIR V 4 00:47:10 P3
2 FRASER GORMAL GLW VM 4 00:49:51 20
3 DEREK MARSHALL LGW V 4 00:50:51 19
4 MARGARET CHAPMAN KIR VF 4 00:51:32
Div5
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 IAIN CHAPMAN KIR J 5 00:51:41
2 JASON TOOVEY LGW V 5 00:51:55 20
3 NEIL CHALMERS KIR S 5 00:52:06
4 ALAN MACKINTOSH KIR V 5 00:53:19
5 EMILY ALLEN FOX F 5 00:53:22
Div6
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATTHEW KOWAL LGW J 6 00:54:52 20
2 MICHAEL YEOMANS KIR V 6 00:57:45
3 SANDY BELL KIR V 6 00:58:08
4 MORGAN SERPELL KIR J 6 00:58:22
5 LIZELLE KEMP IND VF 6 01:02:10 ?D
Div7
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MAX SIELICKI FOR J 7 00:56:14 P6
2 EDUARDO FERNANDEZ LGW S 7 00:58:05 20
3 JOHN LEWIS LGW V 7 00:58:34 19
4 SKYE CADELL LGW JF 7 00:58:39 18
5 LEXIE WHITE BSF JF 7 01:00:37
6 BLAIR HENDERSON KIR J 7 01:03:56
7 DAVID WOODCOCK BAN V 7 01:04:03
8 ALAN HENDERSON KIR V 7 01:05:44 ?D
Div8
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 JACK BROCKWAY LGW J 8 00:55:25 20 P6
2 GEORGE PENNYCOOK LGW J 8 01:01:03 1
3 DANIEL MALCOLM KIR S 8 01:04:06
4 RAVEN CAIRA KIR JF 8 01:07:11 ?D
Div9
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SONIA DEAN KIR F 9 01:07:17
2 LAURA MILNE GLW JF 9 01:12:03 20
3 MURDO WHITE BSF J 9 01:14:29
4 NICHOLAS CANNON GLW J 9 01:15:45 19
5 RYAN MCDONALD GLW J 9 01:27:34 18
6 COLIN FERGUSON GLW JM 9 01:34:30 17
U12 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MAX LANDWEHS-TRAXLER GLW JM U12M 00:34:09 20
2 TONY THOMAS GLW J U12M 00:36:16 19
3 EDWARD DONNELLY GLW JM U12M 00:38:13 18
4 MATT FISHER GLW J U12M 00:38:14 17
5 KAI GORMAN GLW JM U12M 00:41:12 16
6 AIDAN MALCOLM-GOURLEY GLW JM U12M 00:41:15 15
U12 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEXANDRA ARMSTRONG LGW JF U12F 00:33:28 20
2 APRIL CHAPMAN KIR JF U12F 00:34:07 19
3 GRACIE GORMAL GLW JF U12F 00:37:44 18
U10 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 FINDLAY LEWIS LGW J U10M 00:34:51 20
2 JOE GORMAL GLW J U10M 00:37:40 19
3 ANSELM LANDWEHS-TRAXLER GLW JM U10M 00:42:04 18
U10 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LGW JF U10F 00:37:46 20
2 HANNA MALCOLM-GOURLEY GLW JF U10F 00:48:58 19
3 EILIDH WHITE BSF JF U10F 00:49:06 18
4 NAOMI FISHER GLW JF U10F 00:49:51 17
P/D divs 1, 2 & 3 K1
P/D Time
P to Div 1
P to Div 2
P/D divs 4, 5 & 6 K1
P/D Time
P to Div 3 00:48:16.28
P to Div 4 00:51:33.60
P to Div 5 00:54:48.56
P/D divs 7, 8 & 9 K1
P/D Time
P to Div 5
P to Div 6
P to Div 7
P to Div 8
P/D divs 3 & 3_4 K2
P/D Time
P to Div 2 00:00:00.00
P/D divs 4, 5 & 6 K2
P/D Time
P to Div 3 00:45:01.32
P to Div 4 00:48:16.28
P to Div 5 00:51:33.60
P/D divs 7, 8 & 9 K2
P/D Time
P to Div 6 ##########
P to Div 7 00:00:00.00
P to Div 8 00:00:00.00