Results

SMK1

Position

Name

Club

Class

Div

Time

Points

P/D

1

MAGNUS GREGORY

LON

SM

1

02:12:50

 

 

2

TIM PENDLE

NOR

S

1

02:12:52

3

ZYGGY CHMIEL

NOT

S

1

02:13:18

4

JAMES RUSSELL

CLM

S

1

02:15:12

5

KEITH MOULE

CLM

S

1

02:15:13

6

ALBERT HICKS

NOR

S

1

02:15:16

7

MATTHEW JOHNSON

CLM

S

1

02:15:19

8

ROBERT POOLE

LBZ

S

1

02:17:52

9

SAMUEL PLUMMER

LBZ

S

1

02:21:08

10

MARK WILKES

CLM

S

1

02:24:28

11

JOE FITZPATRICK

BSF

S

2

02:27:04

12

LUKE HARDING

LON

SM

1

02:27:05

13

FRANCIS HUNTINGFORD

EXE

S

2

02:37:14

BEN HAYNES

LBZ

S

1

rtd

MATT PARKES

BSF

S

2

rtd

GEORGE DURDEN

ELM

S

1

rtd

LUKE BOWYER

ELM

S

1

rtd

LEWIS DUFFIELD

CLM

S

1

rtd

JONATHAN O'GRADY

RUN

S

1

rtd

 

SLK1

Position

Name

Club

Class

Div

Time

Points

P/D

1

LIZZIE BROUGHTON

RIC

F

2

02:07:07

2

LANI BELCHER

ELM

F

2

02:07:10

3

ALEX LANE

LON

SF

2

02:08:10

4

FAY LAMPH

WEY

F

2

02:08:12

5

JENNY WITHERS

ELM

F

3

02:11:16

MADELEINE DE FERRER

NOR

SF

5

rtd

 

SLC1

Position

Name

Club

Class

Div

Time

Points

P/D

1

ANNA PALMER

LON

SF

6

01:57:48

 

 

 

JMK1

Position

Name

Club

Class

Div

Time

Points

P/D

1

CHARLIE SMITH

LBZ

J

1

01:38:14

2

JOE PETERSEN

BAN

J

1

01:39:45

3

OSCAR MCKITTRICK

ELM

J

1

01:39:47

4

LUKE SHAW

NOR

J

1

01:39:53

5

WILL SCAMMELL

LON

JM

2

01:42:47

6

TIMOTHY DOWDEN

NOR

J

2

01:43:30

7

ALEX MCINTYRE

CLM

J

2

01:43:52

8

TIM GANNICOTT-PORTER

CLM

J

2

01:44:52

9

KIEREN HAYWARD

NOR

J

2

01:44:54

10

ANDRAS KERESZTURI

EAL

JM

3

01:44:57

11

DOUGAL GLAISHER

EXE

J

3

01:45:02

12

JAMES SMITHSON

RLS

J

2

01:45:31

13

JORDAN MARTYN

WEY

J

2

01:46:53

14

JAMES HOW

NOR

J

3

01:46:54

15

ALEXANDER BUNYON

CLM

J

3

01:51:21

16

MATTHEW CALLOW

NOR

J

2

01:53:28

16

SAM DRANE

NOR

J

3

01:53:28

18

JOSEPH ROSENFELD

EAL

JM

3

01:59:29

THOMAS PICKERING

LBZ

J

3

rtd

ARTHUR URQUHART

BAN

J

2

rtd

 

JLK1

Position

Name

Club

Class

Div

Time

Points

P/D

1

FLORENCE DUFFIELD

NOR

JF

3

01:27:41

2

FREYA PETERS

RIC

JF

3

01:27:42

3

EMMA RUSSELL

CLM

JF

3

01:30:12

4

BRONTE HOLDEN

NOR

JF

3

01:30:13

5

SAMANTHA MARTYN

WEY

JF

3

01:30:35

6

STEPHANIE HUTCHINSON

LON

JF

3

01:32:03

7

GEORGIA CARMICHAEL

LON

JF

3

01:33:55

8

KATE HIPKINS

LON

JF

4

01:40:28

9

ESME DAVISON

BAN

JF

4

01:41:17

 

JMC1

Position

Name

Club

Class

Div

Time

Points

P/D

1

ARTHUR LEECH

RIC

JC

4

01:44:48