Results Glasgow Green 17

Div1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LKR S 1 01:36:40 20
Div3
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON DEAN LKR SM 3 01:36:41 20
2 GILBERT SPEIRS KIR V 3 01:37:25
3 DUNCAN BLYTH BAS V 3 01:40:59
MAX SIELICKI FOR J 3 rtd
Div4
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 CALUM MCANDIE KIR J 4 01:08:42
2 DEREK MARSHALL LKR V 4 01:11:04 20
3 JASON TOOVEY LKR V 4 01:11:05 19
4 MARGARET CHAPMAN KIR VF 4 01:13:35
5 JOHN LEWIS LKR V 4 01:17:06 1 ?D
ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JF 4 rtd
Div5
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 IAN HOSIE PINKSTON SM 5 01:13:33
2 MICHAEL DENVIR BR8 J 5 01:14:03
3 LIZELLE KEMP LKR VF 5 01:14:16 20
4 EDUARDO FERNANDEZ LKR VM 5 01:18:38 19
Div6
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEXIE WHITE BSF JF 6 01:18:28
2 BRIAN CHAPMAN KIR V 6 01:18:30
3 ALAN PATERSON KIR V 6 01:18:47
4 SANDY BELL KIR V 6 01:23:19
Div7
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALAN HENDERSON KIR V 7 00:37:37
2 ODETTE LATENSTEIN VAN VOORST INT JF 7 00:37:39
3 MURDO WHITE BSF J 7 00:38:05
4 HANNAH CLARKSON GLW JF 7 00:38:09 20
Div8
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 GAVIN ROBERTSON KIR VM 8 00:36:06
2 CECILE REDMOND LKR VF 8 00:36:20 20
3 RAVEN CAIRA KIR JF 8 00:36:48
4 APRIL CHAPMAN KIR JF 8 00:36:49
5 DANIEL MALCOLM KIR S 8 00:36:58
6 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 00:38:04
7 TONY THOMAS GLW J 8 00:38:08 19
8 MATT FISHER GLW J 8 00:38:17 18
Div9
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 AIDAN LEIPER LKR JM 9 00:35:57 20 P8
2 KSYMENA SIELICKI FOR JF 9 00:38:42
3 JOSHUA FISHER GLW JM 9 00:40:14 19
4 MELISSA MCGARVA KIR SF 9 00:40:26
5 MAGGIE BELL KIR VF 9 00:43:50
AIDA SHAIKH FOR JF 9 ???
U12 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARCHIE HERRIOT GLW JM U12M 00:20:09 20
2 DAMIAN ZASADZINSKI GLW JM U12M 00:22:11 19
3 ISAAC BIRR GLW JM U12M 00:23:57 18
U12 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JF U12F 00:19:17 20
2 NAOMI FISHER GLW JF U12F 00:19:21 19
3 LAUREN WYNNE LKR JF U12F 00:19:55 18
4 ALICE GORDON GLW JF U12F 00:22:14 17
5 EILIDH WHITE BSF JF U12F 00:23:23 16
U10 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN COYLE GLW JM U10M 00:23:42 20
U10 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LKR JF U10F 00:20:14 20
2 ALICJA PYRZ GLW JF U10F 00:20:53 19
3 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 00:23:34 18
4 NEIVE MCGARVA KIR JF U10F 00:27:50 17
P/D divs 1, 2 & 3 K1
P/D Time
P to Div 1
P to Div 2
P/D divs 4, 5 & 6 K1
P/D Time
P to Div 3
P to Div 4
P to Div 5
P/D divs 7, 8 & 9 K1
P/D Time
P to Div 5
P to Div 6
P to Div 7
P to Div 8
P/D divs 4, 5 & 6 K2
P/D Time
P to Div 3 00:00:00.00
P to Div 4 00:00:00.00
P to Div 5 00:00:00.00
P/D divs 7, 8 & 9 K2
P/D Time
P to Div 6 ##########
P to Div 7 00:00:00.00
P to Div 8 00:00:00.00
Club points
Club Points Overall
Linlithgow 159 10
Glasgow Kayak Club 76 9
Lightning points
Club Points
Glasgow Kayak Club 132
Linlithgow 58
Kirkcaldy CC 35
Bishops Stortford CC 16