Results Loch Ken 17

Div1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LKR S 1 01:31:24 20
Div2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALAN TORDOFF IND V 2 01:32:11
Div3
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON DEAN LKR SM 3 01:36:41 20
2 GILBERT SPEIRS KIR V 3 01:37:10
3 DUNCAN BLYTH BAS V 3 01:39:08
Div4
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 CALUM MCANDIE KIR J 4 01:07:14 P3
2 DEREK MARSHALL LKR V 4 01:11:27 20
3 JASON TOOVEY LKR V 4 01:16:46 1 ?D
Div5
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 LIZELLE KEMP LKR VF 5 01:11:34 20
Div6
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEXIE WHITE BSF JF 6 01:17:42
2 ALAN PATERSON KIR V 6 01:17:52
Div7
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH CLARKSON GLW JF 7 00:39:16 20
2 MURDO WHITE BSF J 7 00:40:29
Div8
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATT FISHER GLW J 8 00:39:54 20 P7
2 CECILE REDMOND LKR VF 8 00:42:20 19
3 APRIL CHAPMAN KIR JF 8 00:44:25
4 RAVEN CAIRA KIR JF 8 00:44:26
5 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 00:44:42
TONY THOMAS GLW J 8 rtd
Div9
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 AIDA SHAIKH FOR JF 9 00:44:03 P8
2 KSYMENA SIELICKA FOR JF 9 00:44:20 P8
3 JOSHUA FISHER GLW JM 9 00:47:47 20
U12 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARCHIE HERRIOT GLW JM U12M 00:19:46 20
2 DAMIAN ZASADZINSKI GLW JM U12M 00:22:35 19
U12 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JF U12F 00:19:06 20
2 NAOMI FISHER GLW JF U12F 00:19:11 19
3 LAUREN WYNNE LKR JF U12F 00:20:07 18
4 ALICE GORDON GLW JF U12F 00:22:35 17
5 EILIDH WHITE BSF JF U12F 00:23:20 16
U10 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN COYLE GLW JM U10M 00:23:29 20
U10 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LKR JF U10F 00:20:20 20
2 ALICJA PYRZ GLW JF U10F 00:20:22 19
3 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 00:23:21 18
U12 MiniK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
ZOE HERRIOT
PAIGE WILLS
GLW
GLW
JF
JF
U10F
U12F
rtd
U10 MiniK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 GIULIA GORDON
MEGHAN LOVE
GLW
GLW
JF
JF
U10F
U10F
00:25:57 20
20
EVAN MILLER KING
MIKOLAJ PYRZ
GLW
GLW
JM
JM
U10M
U10M
rtd
P/D divs 1, 2 & 3 K1
P/D Time
P to Div 1
P to Div 2
P/D divs 4, 5 & 6 K1
P/D Time
P to Div 3
P to Div 4
P to Div 5
P/D divs 7, 8 & 9 K1
P/D Time
P to Div 5
P to Div 6
P to Div 7
P to Div 8
P/D divs 4, 5 & 6 K2
P/D Time
P to Div 3 00:00:00.00
P to Div 4 00:00:00.00
P to Div 5 00:00:00.00
P/D divs 7, 8 & 9 K2
P/D Time
P to Div 6 ##########
P to Div 7 00:00:00.00
P to Div 8 00:00:00.00
Club points
Club Points Overall
Linlithgow 100 10
Glasgow Kayak Club 60 9
Lightning points
Club Points
Glasgow Kayak Club 154
Linlithgow 58
Kirkcaldy CC 18
Bishops Stortford CC 16