Results

Div3
Position Name Club Class Div Time Points P/D
ALAN TORDOFF IND V 2 01:32:39
TOM DAWSON FOX S 3 01:35:03
GILBERT SPEIRS KIR V 3 01:35:42
KENNY FRASER IND V 3 01:40:35
ROBERT KERR SKR J 3 01:44:27
ELLIOT LEISHMAN FOR J 3 01:44:34
FINN CADELL LGW J 2 rtd
Div4
Position Name Club Class Div Time Points P/D
SIMON DEAN LGW SM 4 01:01:44
MATTHEW KOWAL LGW J 4 01:02:31
JACK BROCKWAY LGW J 4 01:03:01
EMMA BROCKWAY LGW JF 4 01:03:49
MAX SIELICKI FOR J 4 01:04:51
DONALD GARDNER LGW V 4 01:05:46
DEREK MARSHALL LGW V 4 01:06:32
JASON TOOVEY LGW V 4 rtd
KEVIN LOCKE BORDERS CANOE & KAYAK CLUB VM 4 rtd
Div5
Position Name Club Class Div Time Points P/D
RACHAEL KNEEN FOR JF 5 01:03:04 P4
RACHEL SYME KIR JF 5 01:03:50 P4
CALUM MCANDIE KIR J 5 01:05:05
RHONWYN SMITH LGW F 5 01:05:37
ALAN MACKINTOSH KIR V 5 01:06:33
NEIL CHALMERS KIR S 5 01:06:36
JOHN LEWIS LGW V 5 01:07:21
LIZELLE KEMP BORDERS CANOE & KAYAK CLUB VF 5 01:07:27
AMELIA SKYE CADELL LGW JF 5 01:08:30
URSULA MACKINTOSH KIR VF 5 01:08:36
Div6
Position Name Club Class Div Time Points P/D
GEORGE PENNYCOOK LGW J 6 01:10:35
MICHAEL YEOMANS KIR V 6 01:11:19
MORGAN SERPELL KIR J 6 01:11:21
SANDY BELL KIR V 6 01:11:23
BRIAN CHAPMAN KIR V 6 01:11:24
LEXIE WHITE BSF JF 6 01:11:41
Div7
Position Name Club Class Div Time Points P/D
EDUARDO FERNANDEZ LGW VM 7 00:33:35 P6
MURDO WHITE BSF J 7 00:34:57
ALEXANDRA ARMSTRONG LGW JF 7 00:35:30
MIKE BROCKWAY LGW V 7 00:37:42
Div8
Position Name Club Class Div Time Points P/D
RAVEN CAIRA KIR JF 8 00:38:30
MATT FISHER GLW J 8 00:38:36
RACHAEL MURRAY KIR JF 8 00:39:34
Div9
Position Name Club Class Div Time Points P/D
JOSHUA FISHER GLW JM 9 00:44:24
NEAVE KEENAN FOR JF 9 00:46:42
TAYLOR CAMPBELL GLW J 9 00:50:05
U12 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
TONY THOMAS GLW J U12M 00:19:59
FINDLAY LEWIS LGW JM U12M 00:20:15
AIDAN MALCOLM-GOURLEY GLW JM U12M 00:21:26
MAX DESALIS LGW JM U12M 00:21:32
JOSEPH PEDDIE GLW J U12M 00:23:25
JOSHUA GRAY LGW JM U12M 00:25:44
U12 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
HANNAH CLARKSON GLW JF U12F 00:20:24
KRISTINA ARMSTRONG LGW JF U12F 00:21:50
U10 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
DAMIAN ZASADZINSKI GLW JM U10M 00:24:58
U10 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
NAOMI FISHER GLW JF U10F 00:21:51
HANNAH TOOVEY LGW JF U10F 00:23:03
EILIDH WHITE BSF JF U10F 00:23:57
HANNAH MALCOLM-GOURLEY GLW JF U10F 00:24:04
RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 00:24:59
HANIA KURPIERS FOR JF U10F 00:25:45
AMELIA BARATTO FOR JF U10F 00:26:02
P/D divs 1, 2 & 3 K1
P/D Time
P to Div 1
P to Div 2
P/D divs 4, 5 & 6 K1
P/D Time
P to Div 3 01:00:41.30
P to Div 4 01:04:49.37
P to Div 5 01:08:54.48
P/D divs 7, 8 & 9 K1
P/D Time
P to Div 5
P to Div 6
P to Div 7
P to Div 8
P/D divs 4, 5 & 6 K2
P/D Time
P to Div 3 00:56:36.18
P to Div 4 01:00:41.30
P to Div 5 01:04:49.37
P/D divs 7, 8 & 9 K2
P/D Time
P to Div 6 ##########
P to Div 7 00:00:00.00
P to Div 8 00:00:00.00