Results Stirling

Div2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALAN TORDOFF IND VMK 2 01:34:38
FINN CADELL LKR SMK 2 rtd
Div3
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN GALLACHER FOR JMK 3 01:38:30 20
2 MAX SIELICKI FOR JMK 3 01:38:31 19
3 SIMON DEAN LKR SMK 3 01:42:35
4 KENNY FRASER IND VMK 3 01:43:25
Div4
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 DEREK MARSHALL LKR VMK 4 01:04:11
2 IAN HOSIE PIP SMK 4 01:05:12
3 JASON TOOVEY LKR VMK 4 01:06:19
4 TIM MIDDLEHURST IND VMK 4 01:06:48
5 ALASDAIR LENNIE GLW SMK 4 01:08:08
Div5
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KACPER SROKA LKR JMK 5 01:05:32 P4
2 TONY THOMAS GLW JMK 5 01:09:44 P4
3 URSULA MACKINTOSH KIR VFK 5 01:12:55 20
4 ALAN MACKINTOSH KIR VMK 5 01:14:13 19
5 NEIL CHALMERS KIR SMK 5 01:14:29 18
6 LIZELLE KEMP LKR VFK 5 01:15:50
7 MARGARET CHAPMAN KIR VFK 5 01:15:56 17
8 MICHAEL CHALMERS KIR SMK 5 01:16:13 16 ?D
9 KEITH LOBBAN BAN VMK 5 01:17:57 ?D
Div6
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 AIDA SHAIKH ALI FOR JFK 7 01:10:00 20 P5
2 ALEXANDER MARASA BR8 JMC 6 01:10:01 19 P5
3 BRIAN CHAPMAN KIR VMK 6 01:15:26 18
4 SANDY BELL KIR VMK 6 01:16:05 17
5 SUSAN MIDDLEHURST RIC VFK 6 01:17:26
6 MICHAEL YEOMANS RAF VMK 6 01:18:59
7 MAX DE SALIS LKR JMK 6 01:46:24
7 LEXIE WHITE BSF JFK 6 01:46:24 ?D
Div7
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JFK 7 00:37:45 P6
2 KSYMENA SIELICKA FOR JFK 7 00:37:50 20 P6
3 PATRICK GUINARD WEY VMK 7 00:38:08 P6
4 GAVIN ROBERTSON KIR VMK 7 00:41:44 19
5 ALAN HENDERSON KIR VMK 7 00:42:56 18 ?D
Div8
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSEPH PEDDIE GLW JMK 8 00:42:04
2 ARCHIE HERRIOT GLW JMK 8 00:44:02
3 DEBI IVES KIR VFK 8 00:44:33 20
4 SONIA DEAN KIR SFK 8 00:54:54 1
5 RAVEN CAIRA KIR JFK 8 01:09:57 1
Div9
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MIKOLAJ OSMOLA GLW JMK U12M 00:42:15 P8
2 ALICJA PYRZ GLW JFK U12F 00:42:57 P8
3 ALICE GORDON GLW JFK 9 00:48:46
4 EILIDH WHITE BSF JFK U12F 01:04:27
5 RYAN COYLE GLW JMK U12M 01:09:56
U12 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SAM STEVELY ESK JMK U12M 00:24:38 20
2 CAMERON IVES KIR JMK U12M 00:24:41 19
3 FERGUS YEOMANS GLW JMK U12M 00:36:45 18
U12 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 RHIANNON WILLIAMS KIR JFK U12F 00:27:32 20
U10 M
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SZYMON SROKA LKR JMK U10M 00:25:12 20
2 HARRIS BELL ESK JMK U10M 00:27:42 19
3 ANDREW IVES KIR JMK U10M 00:28:08 18
4 MIKOLAJ PYRZ GLW JMK U10M 00:34:42 17
U10 F
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 GIULIA GORDON GLW JFK U10F 00:27:41 20
2 ZOE HERRIOT GLW JFK U10F 00:29:13 19
3 BELLA ROBERTSON KIR JFK U10F 00:43:08 18
P divs 1, 2 & 3 K1
Promotions Time
P to Div 1
P to Div 2
P divs 4, 5 & 6 K1
Promotions Time
P to Div 3 01:05:23.71
P to Div 4 01:09:51.02
P to Div 5 01:14:15.14
P divs 7, 8 & 9 K1
Promotions Time
P to Div 5 00:36:41.89
P to Div 6 00:38:52.43
P to Div 7 00:41:04.55
P to Div 8 00:43:15.09
D divs 1, 2 & 3 K1
Demotions Time
D to Div 2
D to Div 3
D to Div 4
D divs 4, 5 & 6 K1
Demotions Time
D to Div 5 01:10:41.93
D to Div 6 01:15:09.24
D to Div 7 01:19:33.37
D div 7 K1
Demotions Time
D to Div 8 00:41:29.71
P divs 4, 5 & 6 K2
Promotions Time
P to Div 3 01:00:59.58
P to Div 4 01:05:23.71
P to Div 5 01:09:51.02
P divs 7, 8 & 9 K2
Promotions Time
P to Div 6 00:35:41.89
P to Div 7 00:38:52.43
P to Div 8 00:41:04.55